Έναρξη για τα πρώτα επιμορφωτικά καλλιτεχνικά εργαστήρια και προγράμματα του ΝΠΔΔ Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Ζωγράφου, της περιόδου 2019-2020
Εγινε η πρώτη συνάντηση του Τμήματος Παραδοσιακών Χορών, παρουσία του Προέδρου του ΝΠΠΔ Γιώργου Γιαννακόπουλου και του Αντιπροέδρου Δήμου Μπουλούκου.
Λίγο αργότερα ακολούθησε η πρώτη συγκέντρωση για το Τμήμα του Θεατρικού Παιχνιδιού καθώς και του Θεατρικού Εργαστηρίου Ενηλίκων υποκριτικής τέχνης με επιμορφωτές τους Ν. Γκεσούλη, Ν. Κανατά και Μ. Τσούμα.
Και στις τρεις συναντήσεις ο Πρόεδρος του ΝΠΔΔ Γιώργος Γιαννακόπουλος καθώς και ο Αντιπρόεδρος Δήμος Μπουλούκος μίλησαν με τους δημότες, τους ευχήθηκαν καλή σεζόν και τόνισαν ότι το ΝΠΔΔ θα είναι δίπλα τους σε οτιδήποτε χρειαστούν.
![](https://www.zografouculture.gr/app/uploads/2019/10/IMG_20191014_172730-1024x768.jpg)
![](https://www.zografouculture.gr/app/uploads/2019/10/IMG_20191014_185353-1024x768.jpg)
Αναλυτικά το πρόγραμμα των εργαστηρίων: Επιμορφωτικά Προγράμματα 2019-2020
Πρόσφατα σχόλια