Συνεχίζονται οι επιτυχημένες παιδικές παραστάσεις στην «Αλέκα» στο πλαίσιο των χριστουγεννιάτικων εκδηλώσεων του Δήμου Ζωγράφου.
Το απόγευμα της Δευτέρας ήταν η σειρά από τα «Χριστούγεννα στην παραμυθούπολη» από τον Παιδικό Θίασο Δελφινάκι, σε σκηνοθεσία Γιώργου Γρηγοριάδη. Την παράσταση παρακολούθησαν ο Αντιδήμαρχος Θοδωρής Μετικαρίδης, ο Πρόεδρος του Νομικού Προσώπου Γιώργος Γιαννακόπουλος και ο Αντιπρόεδρος Δήμος Μπουλούκος.
Ηταν μία παράσταση με βαθύτερα νοήματα που άγγιξε μικρούς και μεγάλους.
![](https://www.zografouculture.gr/app/uploads/2019/12/IMG_20191223_183503-1024x768.jpg)
Πρόσφατα σχόλια